آشنایی با 9 مزیت اصلی ایمیل مارکتینگ در افزایش سرنخ

9 مزیت اصلی ایمیل مارکتینگ در افزایش سرنخ

1. از محرک‌ها برای افزایش نرخ باز کردن استفاده کنید:

زمانی که از محرک‌ها در تیتر خود استفاده می‌کنید، تا 50 درصد باعث افزایش سرنخ و نرخ باز شدن خواهید داد. «تحویل رایگان در صورت پرداخت 1000000 ریال یا بیشتر» و «دریافت یک iPod رایگان» مثال‌های خوبی از تیترهای محرک محور هستند.


بیشتر بخوانید:راهنمای گام به گام جهت خلق یک کمپین بازاریابی ایمیلی


2. کمتر از 3 نوع طرح تایپ داشته باشید:

هرچه ناهماهنگی کمتری در ایمیلتان باشد، تبدیل‌های بیشتری را تجربه خواهید کرد. ایمیلتان را با بیش از دو یا حداکثر سه نوع تایپ کم ارزش نکنید.

3. پیام اصلی و فراخوانی را در بالای صفحه نگه دارید:

اگر پیام فراخوانی اصلی شما در پائین صفحه قرار گیرد، 70 درصد دریافت‌کنندگان آن را نخواهند دید. هر فراخوانی باید حداقل 3 بار در سراسر ایمیل تکرار شود.
9 مزیت اصلی ایمیل مارکتینگ در افزایش سرنخ

4. ایمیل خود را در 500-650 پیکسل واید حفظ کنید:

اگر عریض تر از 650 پیکسل باشد، کاربران مجبور هستند تا به طور افقی کل پیام را بخوانند. این کار غیرقابل پذیرش است.

5. لوگوی خود را در سمت راست بالای ایمیل خود قرار دهید:

در مطالعاتی که در مورد ردیابی چشم انجام شد، محققان دریافتند افراد به طور غریزی لوگو را در سمت راست بالای ایمیل جستجو می‌کنند. لوگوی خود را در سمت راست بالا قرار دهید تا مطمئن شوید که در دید قرار می‌گیرد.


بیشتر بخوانید: چرا باید از ایمیل مارکتینگ برای کسب و کار استفاده کنیم؟


6. تیترهای مجاب‌کننده بنویسید:

یک تیتر خوب نباید بیش از 30 تا 50 کاراکتر داشته باشد. همچنین باید نشان دهنده حس اضطرار باشد و به خواننده نشان دهد هنگامی که ایمیل را باز کردند باید انتظار چه چیزی را داشته باشند.

7. از پاسخ‌دهنده خودکار برای opt-in استفاده کنید تا افزایش سرنخ را متوجه شوید:

برای زمانی که خوانندگانتان فراموش می‌کنند opt in کرده‌اند آماده باشید. پاسخ دهنده خودکاری تنظیم کنید که به افراد opt-in آن‌ها در پایگاه داده ایمیلتان یادآوری می‌کند. پاسخ‌دهنده خودکار باید 1 روز، 5 روز و 10 روز پس از ثبت نام فروش ارسال گردد. هر ایمیل پاسخ‌دهنده خودکار باید شامل محتوای اضافی یا پاداش‌هایی برای تشویق خواننده برای ثبت نام باشد.
9 مزیت اصلی ایمیل مارکتینگ در افزایش سرنخ

8. ایمیل‌ها را به صفحات فرود پیوند دهید:

صفحه فرود شما باید با ایمیل از نظر تیتر، رونوشت و محتوا مطابقت داشته باشد. ظاهر و احساس صفحه فرود هم باید با ایمیل تطبیق داشته باشد. مطمئن شوید از ابزارهای ردیابی استفاده می‌کنید تا ببینید کدام ایمیل و صفحه فرود بهتر عمل کرده‌اند.

9. برای افزایش سرنخ باید آزمون 5 ثانیه‌ای انجام دهید:

یک نسخه از ایمیل را به دوست یا همکار تجاری ارسال کنید. آیا می‌توانند به سرعت بگویند فراخوان شما برای چیست؟ اگر چنین است، کارتان عالی است. اگر نه، به تلاش ادامه دهید.


بیشتر بخوانید: حقایقی جالب درباره ایمیل مارکتینگ که شما را شگفت زده خواهد کرد!!!


این روزها ابزارهای زیادی در اختیار بازاریاب است که می‌توانند توجه زیادی را جلب کنند. اما ابزارهای قابل اعتماد قدیمی را فراموش نکنید که هنوز می‌توانند به کسب بیشترین نتیجه از فعالیت‌های بازاریابی‌تان کمک کنند.

ایمیل مارکتینگبازاریابی محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *