ایمیل تبلیغاتی یا انسان؟

ایمیل مارکتینگ- گوتوسند-رایانامه تبلیغاتی یا انسان

از مسائلی که در نوع نوشتار و طراحی ایمیل/رایانامه اهمیت خاصی دارد، این است که مخاطبتان در حین خواندن رایانامه احساس کند با شخصی حقیقی در ارتباط‌ است. برای مثال هنگامی که شما برای فردی رایانامه ارسال می‌کنید. در آن تنها عکس محصولات و قیمت آنها را قراردهید، مخاطب حس می کند رایانامه‌ای تبلیغاتی دریافت کرده است. در حقیقت برای اینکه چنین اتفاقی رخ ندهد شما باید نمود یک انسان را در رایانامه خود به تصویر بکشید.

یکی از راه کار ها این است که سعی کنید به مخاطبانتان اطلاعاتی عمومی ارائه دهید. اطلاعاتی که به صورت غیر مستقیم به محصول شما مربوط باشند. از مناسبت ها نهایت استفاده را ببرید. برای مثال یک هفته مانده به روز مادر، محصولاتی را که برای بانوان مفید است را  در رایانامه خود معرفی کنید. مستقیما در رایانامه عنوان کنید که برای روز مادر ارسال شده است.

بعضی از برند ها در رایانامه‌های ارسالی خود از شگردی تبلیغاتی استفاده می‌کنند. آنها در همان قسمتی که محصولاتشان را معرفی می کنند، برحسب نقدهای صورت گرفته از محصول امتیازی در نظر می‌گیرند . اگر از این امتیازدهی ها به کار می برید، حتما اشاره به نام مجله، سایت یا هر جایی که امتیاز را به محصولتان داده را فراموش نکنید.

ایمیل مارکتینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *