چند ایده خوب برای عنوان ایمیل‌ها

چند ایده خوب برای عنوان ایمیل‌ها

در فرستادن ایمیل تبلیغاتی اولین چیزی که مخاطب را درگیر می‌کند عنوان ایمیل‌ها یا (Subject Line) است. تاثیر نوشتن جملات تحریک‌کننده انگیزه باز شدن ایمیل‌های شما خواهد بود. در اینجا چند مورد از عناوینی که می‌شود برای نوار عنوان ایمیل‌ها استفاده کرد، ذکر شده است:

بیشتر بخوانید: نورومارکتینگ، راهکاری برای تجارت با ذهن

1- تحفیف‌ها:

مردم عاشق تخفیف هستند، در نوار عنوان از تخفیف‌ها استفاده کنید. همیشه این پیشنهادات مورد استقبال قرار می‌گیرد و باعث بالا رفتن نرخ باز شدن ایمیل‌هایتان می‌شود. تخفیف‌ها همیشه جواب می‌دهند. اگر محصول یا خدمتی دارید می‌توانید با فرستادن ایمیل تبلیغاتی مشترکینتان را از آن‌ها آگاه کنید.

2- جملات مهیج و تحریک‌کننده:

همه ما در صورت مواجه شدن با عبارت «یک فرصت استثنایی» کنجکاو می‌شویم تا بدانیم این فرصت استثنایی چیست؟ مجهول بودن این بخش برای ما همیشه جذاب بوده. با اینکه بارها با این جمله ایمیل را باز کرده‌ایم و متوجه شده‌ایم که خیلی هم فرصت استثنایی و بزرگی را به ما پیشنهاد نداده‌اند. اما هم چنان این جمله تاثیر بزرگی در باز شدن ایمیل‌ها دارد. البته لازم نیست حتما از خود این جمله استفاده کنید. می‌توانید از جملات با اثر مشابه برای عنوان ایمیل‌ها استفاده کنید. تعداد آن‌ها خیلی زیاد است. مثلا یک سوال مهیج در رابطه با محصولتان بپرسید. مثلا اگر کسب و کار شما لباس است، می‌توانید در نوار عنوان بنویسید: «راز‌هایی که هر فرد جذابی باید بداند».

به طور کلی یادتان نرود ما از کشف کردن لذت می‌بریم.

3- دعوت‌نامه‌ها:

دعوت شدن و مهمان بودن همیشه حس خوبی بوده است. زمانی که دیگران به چیزی دعوت می‌شوند احساس خاص بودن و ویژه بودن خواهند کرد. این حس دلیل وفاداری بیشتر آن‌ها می‌شود. از دعوت کردن می‌توانید در بسیاری از موارد کمک بگیرید. دعوت کردن‌های منطقه ای و بومی و در کل صمیمی‌تر می‌تواند خیلی تاثیر داشته باشد. یادتان باشد جامعه هدف مربوطه باید وجه اشتراکی داشته باشند تا فرآیند دعوت کردن به ثمر بنشیند. برای مثال ممکن است بخواهید جامعه هدفتان فقط پزشکان باشند.

4- جلب توجه:


توجه مخاطبین را با عناوین مختلف مثل اخبار روز، نکات مهم و ارزشمند، مقالات جذاب و… جلب کنید. به دلیل فرستادن ایمیل تبلیغاتی در صندوق ورودی یک جنگ تبلیغاتی تمام عیار برپاست. شما باید بتوانید ارتباط خود را با مخاطبین زیاد کنید، خود را به آن‌ها یادآوری کنید و اجازه بدهید احساس اعتماد و اطمینان کنند. برای بالا بردن نرخ باز شدن ایمیل‌هایتان، از چیزهایی استفاده کنید که برای خود شما جذاب باشد. نکته مهمی است که شما بتوانید نظر مخاطب را جلب کنید و البته مخاطب در پایان از توجهش پیشیمان نباشد.

5- لحن صحبت:

سعی کنید همیشه لحن نوشتار نوار عنوانتان را صمیمانه نگه دارید. صمیمیت همیشه باعث نزدیکی و القای حس خوب به مخاطب می‌شود. به همین جهت، تمام تلاشتان در این راستا باشد که بتوانید از طریق جا به جا کردن مرزهای عاطفی گفتار به مخاطبین بیشتر نزدیک شوید. 

این 5 ایده به شما کمک می‌کند، تا بتوانید بهترین استفاده را از نوار عنوانتان داشته باشید و مخاطبین بیشتری را به باز کردن ایمیل‌هایتان مشتاق کنید.

شما برای بالا بردن نرخ باز شدن ایمیل‌هایتان چه برنامه‌ای دارید؟

بیشتر بخوانید: چطور با اطمینان از فیلترهای اسپم رد شویم؟

ایمیل مارکتینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *