چرا ایمیل مارکتینگ یک روش تبلیغاتی ارزشمند است؟

روش تبلیغاتی هوشمند

Composite image of laptop, notebook and coffee on a desk with contact icons


پرده اول این روش تبلیغاتی هوشمند

در حال حاضر:
70 درصد مردم دنیا از موبایل‌های هوشمند استفاده می‌کنند.

پیش بینی‌ها تا سال 2020:

بیشتر بخوانید: چگونه بازاریابی سنتی و دیجیتال را با هم ادغام کنیم (قسمت اول)

این اخبار را از پورتال خبری اریکسون برای شما نقل کردم. البته، کاملا محسوس و ملموس است. لطفا این چند جمله خبری را به خاطر بسپارید تا چیزی برایتان تعریف کنم:

دیروز وقتی از محل کارم به خانه بر می‌گشتم مترو خیلی شلوغ بود. داخل یکی از واگن‌ها شدم و اینترنت همراهم را روشن کردم و مشغول چک کردن اکانت‌های شبکه‌های اجتماعی و ایمیل هایم شدم. چند دقیقه که گذشت برای یک لحظه اطرافم را نگاه کردم و متوجه شدم تقریبا 90درصد کسانی که در واگن ما بودند سرشان داخل گوشی بود. از آنجایی که به شخصه به تبلیغات اهمیت ویژه‌ای داده و انواع تبلیغات را مورد بررسی قرار می‌دهم، مشغول بررسی اطراف شدم.

کمی دقیق‌تر نگاه کردم. حضور دستگاه‌های هوشمند در کنار اینترنت همراه با پهنای باند مناسب که این روزها تقریبا در همه نقاط در دسترس است، دلیلی شد که خیلی از مسافران برای 8 ایستگاه هیچ گونه توجهی به تبلیغات محیطی را نکنند. تعدادی زیای بنر و پوستر تبلیغاتی به دلیل اینکه مسافران با دنیای دیجیتال درگیر شده بودند نادیده گرفته می‌شدند و حس کردم تبلیغات دیجیتال در حوزه شهری از تبلیغات محیطی به شکلی عجیبی پیشی گرفته است. اگر بگویم که رفته رفته تلفن‌های همراه هوشمند تبدیل به رسانه برتر شده‌اند اغراق نکرده ام.

پرده دوم این روش تبلیغاتی هوشمند

55 درصد ایمیل‌ها از طریق تلفن‌های همراه هوشمند باز می‌شوند.

Marketingsherpa اعلام کرده است که 55 درصد ایمیل‌های ارسالی توسط تلفن‌های همراه هوشمند باز می‌شود. همچنین پیش بینی کرده است این رقم تا سال 2018 به 80 درصد برسد.

پرده سوم

موسسه تحقیقات انفورماتیک Radicati آمریکا، اعلام کرده است، به طور میانگین روزانه 2. 5 بیلیون ایمیل ارسال می‌شود.

به این اعداد توجه کنید:

75 درصد، 55 درصد و 2. 5 بیلیون

اینجا است که می‌توان تاثیر دیجیتال مارکتینگ و البته ایمیل مارکتینگ را می‌شود حس کرد و فهمید همه تعاریف و مزیت‌هایی که برای ایمیل مارکتینگ می‌شمارند، حقیقت دارد. یک مسیر تبلیغاتی مقرون به صرفه، فوق‌العاده هدفمند و بسیار تاثیر گذار.

فراموش نکنید دیجیتال مارکتینگ شاهراه تبلیغات عصر نوین است.

فکر می‌کنم نیاز به توضیحات بیشتر برای درک ارزش ایمیل مارکتینگ نباشد.

شما چطور فکر می‌کنید؟

ایمیل مارکتینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *