کسب و کارهای کوچک بیشتر برای تبلیغات اینترنتی هزینه صرف می‌کنند

تبلیغات کسب و کارهای کوچک

بر اساس یک گزارش جدید، تبلیغات کسب و کارهای کوچک هزینه‌های بیشتری برای برنامه‌های کسب و کار دارند. با اینکه آن‌ها در تلاش هستند تا هزینه‌ها و ساختار پایگاه مشتریان خود را کم‌تر کنند، اما هنوز خیلی از افراد آن‌ها را ترک می‌کنند. آن‌ها در مواجهه با این تهدیدات آسیب پذیر هستند.

تحلیلگران در بوستون،  700 کسب و کار کوچک و متوسط را بررسی کردند. آنها به این نتیجه رسیدند که هزینه کردن در اپلیکیشن‌ها و خدمات نسبت به سال 2004 بیشتر شده و شرکت‌های تبلیغاتی اینترنتی وب‌سایت‌های خود را بهبود بخشیده‌اند. بیش از 60 درصد آن‌ها پول خود را خرج نمی‌کنند. همچنین به جای خرید نرم افزارهای دسکتاپ با استفاده از برنامه‌های قابل دسترس در اینترنت بهره‌وری خود را افزایش می‌دهند. اما بسیاری از سیستم‌های کامپیوتری کسب و کارهای کوچک نسبت به مواردی مثل هکرها و اتفاقات طبیعی دیگر که می‌تواند اطلاعات مهم را از بین ببرد،  آسیب پذیر باقی می‌مانند.

در سال جاری تا کنون، کسب و کارهای موجود 4.4 میلیارد دلار به سرویس‌های میزبانی وب برای گرفتن سایت‌های تجارت الکترونیک شامل گرفتن سفارشات،  فرآیند پرداخت و ارائه سرویس مشتریان پرداخت کرده اند. این عدد 6 درصد از سال گذشته بشتر بوده.

تا کنون، بیشترین هزینه صرف شده در تبلیغات اینترنتی حدود 1.3 میلیارد دلار بوده است. سانجیو آگروآل مدیر ارشد Yankee Group گفته است که تبلیغات کسب و کارهای کوچک و متوسط در حال استفاده از سرویس‌های گوگل و یاهو هستند. این سرویس‌ها به مشتریان بالقوه اجازه جست و جو در مورد کسب و کارها از طریق فیلتر منطقه ای را می‌دهد.

بیشتر بخوانید: نورومارکتینگ، راهکاری برای تجارت با ذهن

آگروال گفت: درک استفاده از اینترنت برای تبلیغات محلی در حال توسعه بیشتری است. مخصوصا برای کسب و کارهای کوچک مثل سالن‌های زیبایی و رستوران‌هایی که بازار محلی را در دست دارند. یکی دیگر از فضاهای در حال رشد نرم افزارهایی است که از طریق آن‌ها شرکت‌ها هزینه اشتراک برای یک برنامه را به جای خرید یک پکیج نرم افزاری و نصب آن بر روی شبکه خود پرداخت می‌کنند.

او هم چنین بیان کرد که این مورد به ویژه برای کسب و کارهای کوچکی که زیر ساخت‌های فیزیکی مثل سرورها را دارند بسیار محبوب است. این سرور‌ها باعث کاهش هزینه‌های حساب‌داری می شوند. داشتن یک اشتراک برای حسابداری، منابع انسانی و نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتریان خیلی ضروری است.

آگروآل می‌گوید بیشتر سیستم‌های کامپیوتری در کسب و کارهای کوچک و متوسط در برابر حملات سایبری آسیب پذیر هستند. شرکت کنندگان در نظر سنجی گفته‌اند که در حال کشمکش برای هزینه‌ها هستند. آنها زمان مورد نیاز در جهت تامین امنیت شبکه و ذخیره داده‌ها و نسخه پشتیبان در مکانی امن نیز می‌خواهند. پرسنل IT در کسب و کارهای کوچک قابلیت‌های زیادی ندارند. آنها نمی‌توانند نرم افزارهای جاسوسی و ویروس‌های پیچیده امروزی را دفع کنند.

نگه داری مناسب نسخه‌های پشتیبان و بررسی امنیت شبکه برای پرنسل IT مذکور کار سختی است. امروزه شما ممکن است کم‌تر از یک ساعت زمان برای پاسخ دادن به یک ویروس یا رفتار تهدید آمیز دیگر داشته باشید.

از همین رو کسب و کار‌های کوچک نیاز بیشتری به تبلیغات اینترنتی دارند. باید انرژی بیشتری در این مسیر صرف کنند. در واقع می‌توان گفت نیاز اصلی هر کسب و کار نوپا و کوچکی تبلیغات اینترنتی است.

بیشتر بخوانید: تبلیغات اینترنتی را بهتر بشناسیم

بازاریابی محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *