5 راه درآمدزایی در خواب

درآمدزایی

در این قسمت 5 راه را به شما یاد میدهیم که می‌توانید از آن‌ها در خواب هم درآمدزایی کنید.  برای فراگیری راه‌های بعدی ما را تا هفته آینده دنبال کنید.

بیشتر بخوانید: نورومارکتینگ، راهکاری برای تجارت با ذهن

راه اندازی یک سایت

در بحث مشاوره تبلیغات اینترنتی شاید بتوان گفت که راحت‌ترین راه برای درآمدزایی راه اندازی سایت شخصی شماست.  این کار تنها چند دقیقه وقت شما را می‌گیرد و هزینه بسیار کمی برای شما دارد.  لازم است فقط یک هاست و یک دامنه بخرید و را شروع کنید.

بعد از این مرحله شروع کنید به تولید محتواهایی جذاب که مردم به خواندن و اشتراک گذاری آن تمایل داشته باشند. برای مثال اگر شما باریستا و یا آشپز هستید در مورد غذاها و مواد غذایی و شیوه ی طبخ آنها، اطلاعات جدید و جالبی به مخاطب بدهید.

مطمئن شوید موضوعات انتخابی شما جذاب باشد. برای اطمینان از این کار از مشاوره تبلیغات اینترنتی کمک بگیرید.

بعد از اینکه شما تعدادی فالوور کسب کردید می‌توانید از روش‌های زیر کسب درآمد کنید:

گرفتن کمیسیون بابت آشنایی

می‌توانید محصولات یا خدمات دیگران را روی سایت خود قرار دهید. فقط مطمئن شوید که هر چیزی روی سایت شما قرار می‌گیرد مربوط به حوزه محتوایی سایت شما باشد.  برای مثال اگر وبلاگ شما در مورد آشپزی است، لوازم و خدماتی که مربوط به آشپزی است در سایت شما جا دارد و شما می‌توانید شرایطی را فراهم کنید تا بعد از هر کلیک

بر روی محصول و اقدام به خرید آن، مقداری کمیسیون به حساب شما وارد شود.

گرفتن تبلیغات

اگر سایت شما ترافیک بالایی دارد می‌توانید از طریق قرار دادن تبلیغات محصولات و خدمات وابسته درآمد داشته باشید.  ممکن است برای شروع درآمد شما کم باشد اما در نهایت درآمد خوبی نصیبتان می‌شود.  فقط سایت شما باید با کیفیت باشد و در ارتقا آن از مشاوره تبلیغات اینترنتی استفاده کرده باشد.

پیدا کردن اسپانسر برای درآمدزایی

گرفتن اسپانسر کمی متفاوت‌تر از تبلیغات و فروش در سایت است.  در اسپانسر شیپی معمولا نام و یا لوگوی اسپانسر در بالا یا پایین محتوای مربوطه قرار می‌گیرد که می‌توانید از این طریق هم درآمدزایی داشته باشید.

2-اطلاعات محصول خود را بفروشید

اگر شما در مورد چیزی اطلاعات و دانش خوبی می‌توانید کتاب الکترونیکی، ویدیو تولید کرده و آن‌ها را روی سایت خود بفروشید.  ممکن است در اوایل کار در جهت ساخت و بازاریابی محتوایتان کار کنید.  اما مطمئنا پس از مدتی فقط به جمع آوری درآمد حاصله خواهید پرداخت.

3-ایجاد حق امتیاز

اگر شما یک نویسنده، شاعر، موزیسین و… با استعداد و هلاف هستید، می‌توانید حق امتیاز کار خود را به دست بیاورید.  به بیان دیگر با استفاده از در اختیار قرار دادن تجربه‌ها و متدهای شخصی خود درآمد‌زایی کنید.

4-ایجاد یک انجمن

اگر خود را به عنوان یک فرد معتبر ثابت کنید، می‌توانید یک انجمن راه‌اندازی کنید و ماهانه برای تولید محتوایی که انجام می‌دهید از اعضای انجمنتان هزینه دریافت کنید.  برای مثال می‌توانید برای انجام مشاوره تبلیغات اینترنتی یک انجمن زده و در مورد همین موضوع برای اعضایتان تولید محتوا کنید.

5-نصب یک Autoresponder برای درآمدزایی

یکی دیگر از راه‌های کسب درآمد از طریق اینترنت استفاده از Autoresppnder درفروش سرویس ها، محصولات و انجمن هاست.  این دقیقا جایی است که مردم آدرس ایمیل خود را وارد می‌کنند و پیام‌های شما را دریافت می‌کنند که می‌تواند حاوی هر چیزی از جمله محصول و یا خدمات و یا معرفی انجمن شما باشد.  با پیگیری مستمر این برنامه تعداد همراه کنندگان شما در طول زمان زیاد خواهد شد.

بیشتر بخوانید: تبلیغات اینترنتی را بهتر بشناسیم

ایمیل مارکتینگبازاریابی محتوا

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *