تغییرات در قیمت پلن‌های میلرلایت

پلن‌های میلرلایت

در سال گذشته تعییرات زیادی در میلرلایت ایجاد شد. همچنین ویژگی‌های زیادی به آن اضافه شد. اخیرا هم ویژگی‌های زیادی به آن اضافه شده است. این نرم‌افزار علاوه بر ارسال خبرنامه استفاده‌های بهینه‌ایی برای کاربران میلرلایت دارد. مانند فرم‌های پاپ آپ، صفحه‌ی فرود و integrations که شامل تمام ویژگی‌های لازم است.

بیشتر بخوانید: نورومارکتینگ، راهکاری برای تجارت با ذهن

با ایجاد این تغییرات، میلرلایت یک نرم‌افزار کامل ایمیل مارکتینگ است.

هدف ما ادامه‌ی بهبود میلرلایت و ایجاد ویژگی‌های درخواستی شما است که در این راستا سرمایه گذاری زیادی هم انجام شده است که نیازمند زمان است.

 ما هیچ پشتیبان مالی در این زمینه نداریم و تنها پشتیبان ما مشتریان راضی ما هستند.

قیمت‌های جدید برای مشتریان جدید

در تاریخ یازدهم شهریور ماه قیمت‌های جدید را اعلام خواهیم کرد.  علاوه بر این یک پلن جدید با ظرفیت 2500 مشترک هم ایجاد خواهیم کرد.  بقیه پلن‌های میلرلایت به صورت قبل خواهند بود و فقط قیمت آن‌ها کمی بیشتر از قبل خواهد شد.

نکته بسیار مهم

اگر شما کاربر جاری میلرلایت هستید و پلن شما رایگان نیست یعنی قبلا خرید کرده‌اید نگران نباشید شما هم چنان با قیمت‌های قبلی خرید خواهید کرد.

تغییر قیمت‌ها فقط برای کسانی است که از تاریخ یازدهم شهریور ماه به بعد معادل یکم ماه سپتامبر 2016 به بعد، پلن خود را از نسخه‌ی رایگان به نسخه‌های پولی ارتقا خواهند داد.

در جدول زیر می‌توانید لیست قیمت‌های پلن‌های کوچک را مشاهده کنید.

پلن‌های میلرلایت

برای مشاهده‌ی قیمت‌های پلن‌های بزرگ هم می‌توانید در اینجا کلیک کنید.

پس اگر از نسخه‌ی رایگان استفاده می‌کنید و قصد ارتقای پلن خود را دارید بهتر است تا قبل از یازدهم شهریور ماه یعنی تا قبل از شروع ماه سپتامبر پلن خود را ارتقا دهید تا هم چنان با قیمت‌های قبلی خرید کنید.

کاربرانی که پلن‌های میلرلایت را رایگان استفاده کرده و از اول ماه سپتامبر آن را ارتقا دهند با قیمت‌های جدید باید پرداخت انجام دهند.‌ امیدواریم که با درک این تغییر در قیمت‌ها ما را در بهبود میلرلات یاری کنید.

علاوه براین به شما قول می‌دهیم که دو مورد در میلرلایت تغییر نخواهد کرد. اول اینکه میلرلایت همچنان ساده و کاربر پسند خواهد بود حتی اگر ویژگی‌های زیادی به آن اضافه شود. دوم این که ما خدمات خود را به بهترین شکل و با مقرون به صرفه‌ترین هزینه به شما کاربران ارائه خواهیم داد.

ایمیل مارکتینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *