Popup Subscribe Forms وب فرم جدید در میلرلایت

Popup Subscribe Forms

بسیار خوشحالیم که با ایجاد ویژگی جدید می‌توانیم شما را در استفاده‌ی بهینه‌تر از میلرلایت یاری کنیم. با استفاده از این ویژگی می‌توانید فرم اشتراک خود را به صورت Popup در میلرلایت ایجاد کنید. در نهایت آن را در وب سایت خود قرار دهید. وجود فرم‌های Popup در وب سایت باعث می‌شود که تعداد زیادی از بازدید‌کنندگان ایمیل خود را ثبت کنند.

همین امروز یک فرم Popup Subscribe Forms ایجاد کنید.

چگونه یک فرم Popup Subscribe Forms در میلرلایت ایجاد کنیم؟

برای ایجاد یک فرم Popup کافی است از اکانت خود گزینه‌ی webform را انتخاب کنید و بعد از آن که نام وب فرم را ثبت کردید گزینه‌های مربوط به انواع وب فرم را می‌توانید مشاهده کنید.

Popup Subscribe Forms

بعد از آن که نوع وب فرم را انتخاب کردید در مرحله‌ی بعدی می‌توانید گروه مربوط به آن را انتخاب کنید. در این مرحله می‌توانید یکی از طرح‌های فرم Popup را انتخاب کنید.

Popup Subscribe Forms

تا امروز فقط سه نوع طرح برای فرم‌های Popup وجود دارد و مطمئن باشید که در آینده‌ی نزدیک طرح‌های خیلی بیشتری را به شما ارائه خواهیم داد. در همین طرح‌های موجود هم شما می‌توانید تغییرات لازم را از قسمت تنظیمات، در فرم Popup ایجاد کنید. تنظیمات در فرم Popup همانند تنظیماتی است که در خبرنامه‌ها وجود دارد.

بیشتر بخوانید: نورومارکتینگ، راهکاری برای تجارت با ذهن

Popup Subscribe Forms

اما قسمت هیجان انگیز فرم‌های Popup اینجاست. شما می‌توانید تعیین کنید بازدیدکنندگان سایتتان چه زمانی فرم را ببینند.

  • بعد از ورود به وب سایت، X ثانیه باید صبر کنند تا بتوانند فرم Popup را ببینند
  • بعد از این که کاربر به اندازه‌ی X درصد صفحه‌ی وب‌سایت را اسکرول کرد فرم Popup برایش نمایش داده شود
  • زمانی که کاربر قصد خروج از وب‌سایت را دارد فرم Popup برایش نمایش داده شود

علاوه بر این شما می‌توانید با استفاده از تنظیمات خاص مثل «مخفی شدن فرم در بعضی از صفحات» و یا «نمایش فرم فقط در یک صفحه» فرم ایجاد شده را در وب سایتتان نمایش دهید.

بعد از این مرحله، یک کد جاوا اسکریپت به شما داده می‌شود که می‌توانید این کد را در هر بخشی از سایتتان که تمایل دارید، قرار دهید و با فرم Popup که ایجاد کرده ایید تعداد ایمیل‌های زیادی را جمع آوری کنید فقط به خاطر داشته باشید که فرم در حالت فعال باشد.

بیشتر بخوانید: تبلیغات اینترنتی را بهتر بشناسیم

Popup Subscribe Forms

آمار Popup:

با استفاده از آماری که میلرلایت از فرم Popup به شما می‌دهد می‌توانید متوجه شوید که از کدام یک از طرح‌ها استفاده کنید تا موثر‌تر باشد و یا اینکه فرم Popup را در کدام قسمت از سایتتان قرار دهید تا مشترکین بیشتری ایمیل خود را در آن ثبت کنند.

این آمار، آمار 30 روز اخیر و هم چنین مشترکین جدیدی که ایمیل خود را ثبت کرده‌اند را به شما نمایش می‌دهد.

ایمیل مارکتینگبازاریابی محتوا

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *