معرفی ویژگی موثر RSS

بلوک RSS

مژده به وبلاگ نویسان

میلرلایت با ایجاد ویژگی جدید RSS این بار هم شما را در ایجاد خبرنامه‌های بهتر یاری می‌کند.

این ویژگی در ویرایشگر Drog & drop اضافه شده است و در ادامه‌ی block‌های موجود در این ویرایشگر قابل استفاده است.

با استفاده از بلاک RSS، می‌توانید پست‌های وبلاگ خود را به خبرنامه‌هایتان اضافه، ویرایش و ایمیل کنید. این بلوک یک قالب منحصر به فرد است که خبرنامه‌های شما را جذاب‌تر از پیش می‌کند.

بیشتر بخوانید: نورومارکتینگ، راهکاری برای تجارت با ذهن

بلوک RSS در Drag & Drop editor

بلوک RSS

 ما با افزودن این ویژگی به شما این امکان را می‌دهیم که پست‌های اخیر خود را به مشتریانتان در خبرنامه ارسال کنید. با توجه به شکل بالا می‌توانید این بلاک را بکشید و در خبرنامه‌ی خود اضافه کنید.

باید در نظر داشته باشد که   URLوبلاگ شما با این ویژگی هم خوانی داشته باشد. وبلاگ‌ها یی که بر پایه ی

وردپرس طراحی شده‌اند URL آن‌ها  به صورت کلی دارای yourblog.com/feed می‌باشد. این ویژگی فقط وبلاگ‌ها یی را که لینک آن‌ها  به این صورت است را پوشش می‌دهد. اگر لینک وبلاگ شما این گونه نیست ساده‌ترین راه این است که کد اصلی آن را بررسی کرده و در آن RSS را جستجو کنید.

URL خود را وارد کنید و بر دکمه‌ی سبز رنگ کلیک کنید به طور پیش فرض حداقل 3 تا از آخرین پست‌ها  را می‌توانید بار گذاری کنید ولی امکان انتخاب پست‌های بیشتر نیز وجود دارد.

در تنظیمات، شما می‌توانید محتوایی را که می‌خواهید در بلوکتان نمایش داده شود را انتخاب کنید (تعدادی از محتوا را را گلچین کنید یا همه‌ی آن‌ها  را انتخاب کنید ) هم چنین می‌توانید مشخص کنید چه میزان از اطلاعات شما نمایش داده شود. مانند نویسنده، تاریخ انتشار و. …  همان طور که سایر بلوک‌ها  نیز قابل تنظیم هستند بلوک RSS هم قابل تنظیم است.

Template جدید با ویژگی بلوک RSS

بلوک RSS

برای افرادی که می‌خواهند یک RSS منحصر به فرد را در خبرنامه‌های خود ارسال کنند،  ما یک Template جدیدی را طراحی کرده‌ایم و آن را Blog Updates نام گذاری کرده‌ایم که شما می‌توانید آن را در میان دیگر Template‌ها  جستجو کنید.

در این قالب شما می‌توانید بلاک‌های اصلی RSS  همراه با محتوا و اطلاعات آماده‌ی انتخاب را ببینید.

علاوه بر این شما می‌توانید بلوک‌های پیش فرض مانند عنوان،  متن و عکس اضافه کنید. در نهایت شما می‌توانید بلوک‌های خاص که برای طراحی خبرنامه عالی هستند را انتخاب کنید.

 ویژگی بلوک RSS  در automation 

اگر شما یک وبلاگی را راه‌اندازی کرده‌اید قادر خواهید بود که از ویژگی RSS  در  automation هم استفاده کنید و به این ترتیب با ارسال خودکار در زمان خود صرفه جویی کنید.

در ماه آینده، ویژگی‌های جدید دیگر هم در این زمینه ارائه خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید: تبلیغات اینترنتی را بهتر بشناسیم

ایمیل مارکتینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *