ویژگی جدید در میلرلایت، امکان فورارد ایمیل به دوستان

Forward

با توجه به درخواست کاربران متعدد، در زمینه‌ی ایجاد گزینه‌ای برای ارسال خبرنامه به دوستان، خوشحالیم که میلرلایت با ایجاد این امکان می‌تواند رضایت شما را در استفاده از این نرم‌افزار جلب کند.
مطمئنا تاکنون در انتهای خبرنامه‌ی خود یعنی در قسمت Footer دکمه‌ی Forward را دیده‌اید. با استفاده از این گزینه مشتریان شما هم می‌توانند خبرنامه‌ی ارسالی شما را به دوستان خود ارسال کنند.

بیشتر بخوانید: نورومارکتینگ، راهکاری برای تجارت با ذهن


Forward کردن ایمیل با استفاده از این گزینه بسیار موثرتر و بهتر از این است که مشتریان شما بعد از دریافت آن از طریق میل سرویس خود آن را برای دیگران Forward کنند.
اول از همه بیان دو نکته حائز اهمیت است. اول این که کسانی که ایمیل Forward شده را دریافت می‌کنند گزینه‌ی لغو اشتراکی برای آن‌ها وجود ندارد و نمی‌توانند آن ایمیل را لغو اشتراک کنند دوم این که شما می‌توانید کسانی که ایمیل شما را Forward کرده‌اند را پیگیری کنید و حتی می‌توانید از این که ایمیل شما را چند بار ارسال کرده‌اند هم مطلع شوید.

این ویژگی چگونه کار می‌کند؟

زمانی که یکی از مشترکین شما روی دکمه‌ی Forward to a Friend در انتهای خبرنامه کلیک کند وارد صفحه‌ایی می‌شود که می‌تواند نام و ایمیل کسی را که می‌خواهد آن ایمیل را به آن شخص Forward کند بنویسد. هم چنین یک گزینه هم برای اضافه کردن یک پیغام شخصی وجود دارد. مشترک شما که می‌خواهد ایمیلتان را برای دیگران Forward کند در یک زمان فقط می‌تواند آن را برای یک نفر ارسال کند بعد از این که برای شخص اول ارسال کرد می‌تواند آن را برای شخص بعدی هم ارسال کند.

اما چگونه می‌توان دکمه‌ی Forward زا در انتهای خبرنامه اضافه کرد؟
اضافه کردن این دکمه در تمام حالات‌های طراحی خبرنامه امکان پذیر است. شاید شما برای طراحی خبرنامه‌ی خود از کد‌های HTML استفاده می‌کنید. در این صورت با اضافه کردن دستور زیر می‌توانید این دکمه را در خبرنامه‌ی خود اضافه کنید.

<a href=”{$forward}”>Forward</a>

و اگر برای طراحی خبرنامه‌ی خود از حالت Drag & drop Editor استفاده می‌کنید به یاد داشته باشید که در قسمت Footer این دکمه زمانی اضافه خواهد شد که قسمت Social share mode در بخش setting در Footer فعال باشد در نظر داشته باشید که Social link را اشتباها اکتیو نکنید. برای توضیحات بیشتر به عکس زیر توجه کنید.

Forward

 
از کجا می‌توان آمار مربوط به ایمیل‌های Forward را مشاهده کرد؟

برای این کار کافی است که مطابق شکل زیر به قسمت گزارشات campaign خود بروید.

Forward

سپس Link Activity یا Subscriber Activity را انتخاب کنید.

Forward

با کلیک بر گزینه‌های مشخص شده می‌توانید گزارش مربوط به ایمیل‌های Forward شده را مشاهده کنید.

Forward

بیشتر بخوانید: تبلیغات اینترنتی را بهتر بشناسیم

ایمیل مارکتینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *