ویژگی جدید دیگر در میلرلایت، بهبود‌ UI، به روزرسانی لیست مشترکین و ویژگی Click Map

ویژگی جدید میلرلایت

با توجه به پیشنهادات متعدد از سمت کاربران محترم میلرلایت، ما با استفاده از ایده‌های برتر آنان دو ویژگی جدید دیگر را ارائه می‌دهیم. در ادامه با چندین ویژگی جدید میلرلایت آشنا خواهید شد.

با استفاده از این دو ویژگی شما می‌توانید کنترل بهتری بر لیست مشترکین خود داشته باشید. همچنین می‌توانید متوجه شوید که مشترکین شما دقیقا بر روی کدام یک از لینک‌های موجود در خبرنامه‌تان کلیک کرده‌اند.

بیشتر بخوانید: نورومارکتینگ، راهکاری برای تجارت با ذهن

بهینه‌سازی UI 

ویژگی جدید میلرلایت

اولین تغییری که با ورود به حساب کاربری خود متوجه آن می‌شوید این است که گزینه‌هایی که همیشه در سمت چپ صفحه نمایش داده می‌شدند را در بالای صفحه مشاهده می‌کنید. گزینه‌هایی نظیر campaign  و  subscriber. وجود این گزینه‌ها در سمت چپ صفحه، فضای زیادی را اشغال کرده بود. ما تصمیم گرفتیم با انتقال آن‌ها  در بالای صفحه علاوه بر دسترسی آسان تر، فضای کمتری از صفحه را هم به آن‌ها  اختصاص دهیم.

گزینه‌ی Integrations هم در بالای صفحه سمت راست در ادامه‌ی گزینه‌ها یی نظیر users و Account settings قابل دسترسی می‌باشد.

UI جدید و بهینه‌سازی آن باعث می‌شود که استفاده از میلرلایت از طریق تلفن‌های همراه آسان‌تر باشد و شما در هر زمانی که مایل هستید بتوانید به راحتی توسط موبایل به اکانت خود دسترسی داشته باشید.

به‌روزرسانی لیست مشترکین

با توجه به این که درخواست‌های متعددی از سمت کاربران برای نمایش لیست مشترکین داشتیم تصمیم گرفتیم که کاربردی‌ترین گزینه‌ها  را برای نمایش لیست مشترکین ارائه دهیم.

ویژگی جدید میلرلایت

به این ترتیب می‌توانید ستون‌های بیشتری را علاوه بر ستون‌های موجود در حالت قبلی برای نمایش لیست مشترکین خود اضافه کنید. علاوه بر این امکان انتخاب دسته‌ایی مشترکین با ایجاد صفحه‌بندی لیست آنان به وجود آمده است.

فقط کافی است که وارد پلن خود شوید و تمام این تغییرات را مشاهده کنید.

 Click Map در گزارشات خبرنامه 

ویژگی جدید میلرلایت

ویژگی جدید میلرلایت

در اینجا می‌توانید در قسمت گزارشات خبرنامه‌های ارسالی دریابید که مشترکین شما روی چه لینک‌هایی از خبرنامه‌تان کلیک کرده‌اند. برای این کار می‌توانید در قسمت مشاهده گزارشات یا view report بروید. سپس بر روی “View Email” کلیک کنید. در این صورت می‌توانید مشاهده کنید که مشترکین شما بر روی چه لینک‌ها یی از خبرنامه‌تان کلیک کرده‌اند.

این ویژگی جدید میلرلایت برای کمپین‌هایی قابل استفاده است که بعد از ایجاد این ویژگی یعنی  Click Map طراحی شده‌اند. برای این که بتوانید از Click Map استفاده کنید بهتر است یک کمپین جدید ایجاد کنید.

بیشتر بخوانید: تبلیغات اینترنتی را بهتر بشناسیم

ایمیل مارکتینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *