ایمیل مارکتینگ تصویری

ایمیل تبلیغاتی تصویری

ایمیل تبلیغاتی تصویری فعال‌تر و جالب‌تر از متن است. اما اگر شما قصد دارید ایمیل تصویری تهیه کنید، باید با برنامه ریزی باشد:

بیشتر بخوانید: نورومارکتینگ، راهکاری برای تجارت با ذهن

شروع کوچک

ایمیل تبلیغاتی تصویری یک رسانه قدرتمند است می‌توان از آن برای نشان دادن محصولات استفاده کرد و به دریافت‌کنندگان یک توصیف 360 درجه از آنچه برای ارائه دارید،می دهد. با این حال باید با دقت استفاده شود. ابتدا یک فیلم آزمایشی بسازید که بسیار مقرون به صرفه است. زیرا شما به راحتی می‌توانید با یک دوربین فیلمبرداری و یا وب کم آن را تهیه کنید.

کوتاه بسازید:  

ویدئو را کوتاه بسازید. از ساخت ویدئو‌های درهم و طولانی پرهیز کنید. ویدئو جذاب است اما به خاطر داشته باشید کاربرانی که ویدئو را می‌بینند معمولا در زمان محدودیت دارند. بهتر است زمان ویدئو‌ها مطابق با استاندارد تیزر‌های تبلیغاتی باشد.

طرح ایمیل تبلیغاتی و متن خود را نادیده نگیرید:  

تمرکز بر روی اینکه ایمیل تبلیغاتی تصویری چقدر لینک و یا تصویر و فیلمهای تبلیغاتی نیاز دارد کافی نیست. شما باید به نرخ باز شدن ایمیل ها (open rate) به طور مکرر توجه کنید و با نتایج بدست آمده ایمیل‌ها را بهبود دهید. مثلا ممکن است کاربری برای مشاهده فیلم در محیط کار خود باشد و یا اینکه سیستمش کارت صدا نداشته باشد. پس عملا تمام وقت و انرژی که صرف کیفیت و ظاهر ایمیل تبلیغاتی کرده‌اید به هدر می‌رود.

تست آن با تازه کارها:  

زمانی که یک ویدئو را می‌سازید ابتدا پیش از آن که ویدئو را برای نمایش به مشترکین عرضه کنید، یک گروه تازه وارد را عضو کنید و از آن‌ها بخواهید در ابتدا پیش از عضویت نظرشان را راجع به ویدئو بگویند. آن‌ها ممکن است بدون فکر قبلی راجع به پیشنهاد شما، نظرات خود را ابلاغ کنند و نکات طلایی بسیاری برای بهبود ویدئو‌ها به شما بدهند. امتحان کنید!

ایجاد یک لیست اشتراک (subscribe-opt-in) در ایمیل‌های تصویری: 

اکثر کاربران ، ایمیل تبلیغاتی تصویری را جذاب می‌دانند و با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کنند. اما برخی‌ها با ویدئو‌ها ارتباط برقرار نمی‌کنند. برای حل این مشکل بهتر است در فرم عضویت یک گزینه مبنی بر اجازه نامه ارسال ایمیل‌های تصویری برای مشترکین گذاشته شود. همچنین شما می‌توانید در خبر نامه خود اشاره‌ای به ویدئو قابل ارائه در آینده داشته باشید تا با این روش اگر برای مشترکی جلب توجه کرد، آن را به سمت عضویت در بخش ایمیل‌های تصویری نیز سوق دهد.

ایمیل مارکتینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *