چهار روش طلایی برای ایمیل مارکتینگ

روش طلایی ایمیل مارکتینگ

1. احساساتی باشید:

اگر هیچ چیزی هم از شبکه‌های اجتماعی مخصوصا facebook یاد نگرفته باشید، اما این موضوع را دیده‌اید که مردم مطالب و عکس‌هایی که به احساساتشان ربط دارد دنبال می‌کنند می‌خوانند کپی می‌کنند. این یکی از چندین روش طلایی ایمیل مارکتینگ است.

بیشتر بخوانید: نورومارکتینگ، راهکاری برای تجارت با ذهن

2. به آنها حس مهم بودن بدهید

جیمز استوآرت می‌گوید: «هرگز با مخاطبان خود به چشم مشتری رفتار نکنید بلکه با آنها همیشه مانند شریک خود رفتار کنید».
در ایمیل مارکتینگ نیز چنین است: به آنها فرصت برنده شدن بدهید، فرصت نمایش دادن، فرصت تصمیم گیری بزرگ ، فرصت کمک به یک تغییر بزرگ را بدهید. اگر به مشتریانتان راهی برای کمک کردن نشان دهید آنها را دچار وفاداری می‌کنید که به سختی از بین می‌رود. به آنها چیزی جداگانه از حق خرید محصول خود را بدهید آنوقت است که می‌بینید آنها این فرصت را با بقیه به اشتراک می‌گذراند و محصول شما را نیز می‌خرند.

3. از آنها بخواهید که ایمیل شما را به اشتراک بگذارند:

اغلب اوقات ما فراموش می‌کنیم که به مخاطب خود تکلیفی بدهیم. اگر ما یک بازیگر بر روی صحنه بودیم برای ایجاد هیجان از مخاطبین می‌خواستیم که دست بزنند یا فریاد خوشحالی بکشند. در ایمیل مارکتینگ نیز چنین است باید ازمشتریان خود بخواهید که ایمیل شما را به عزیزان خود ، به دوستان و کسانی که برایشان مهم است ارسال نمایند، شما حتی می‌توانید از یک فایل gif که نشان می‌دهد ایمیل توسط شخصی دیگر ارسال می‌شود نیز استفاده کنید. و این دیدگاه ترغیب برای ارسال ایمیل شما به دیگران را در ذهن او ایجاد کنید.

4. راستگو باشید:

صادق باشید. با لینکی به وب‌سایت تان که شعار شما در کمیپین تبلیغاتیان را با صداقت به مخاطب ارسال می‌کند این چرخه را تکمیل کنید. با ایجاد حس وفاداری در مشتریتان در او حس مسئولیت برای ارسال ایمیلتان به افراد دیگری را تضمین کنید.

این 4 روش طلایی را در ایمیل مارکتینگ خود رعایت کنید. مطمئنا ایمیل تبلیغاتی شما بدون زحمت به تعداد بسیار زیادی از مخاطبین توسط مشتریانتان ارسال می‌گردد.

راستی! آیا شما هم روشی را می‌شناسید؟ تجربه‌ای دارید؟ موفقیت‌های خود را با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید: تبلیغات اینترنتی را بهتر بشناسیم

ایمیل مارکتینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *