در ایمیل تبلیغاتی خود از چه موضوعاتی بنویسیم؟

موضوع ایمیل تبلیغاتی

موضوع ایمیل تبلیغاتی


اولین راه برای پیدا کردن موضوع ایمیل تبلیغاتی هدف گزاری می‌باشد. پاسخ گویی به این سوال‌ها بسیار مهم است. با این ایمیل تبلیغاتی ما چه چیزی را می‌خواهیم بدست بیاوریم؟ چگونه در ذهن مخاطب ارزش افزایی کنیم؟ در واقع اگر ایمیل شما حاوی یک تبلیغ بزرگ از شرکت شما باشد، نه تنها ایجاد ارزش در ذهن مخاطب نمی‌کنید بلکه با لغو عضویت مشتریانتان نیز مواجه می‌شوید.

بیشتر بخوانید: نورومارکتینگ، راهکاری برای تجارت با ذهن

عوامل موثر در موضوع ایمیل تبلیغاتی

عضو خبرنامه رقیبان خود شوید

عضو خبرنامه رقیبان خود باشید. ایده‌ها و روش‌های فروش آنها را در نظر بگیرید. چشم از آنها بر ندارید و برای خود ایده‌سازی کنید.

اخبار شرکت خود را به اشتراک بگذارید

به اطراف تجارت خود توجه کنید و اخبار سازمان خود را مانند استخدام‌های جدید، مشاغل جدید، تندیس‌هایی که کسب می‌کنید، قراردادهای مهم، گسترش در تجارتتان، شرکت در همایش‌ها، سمینارها، نمایشگاه‌ها، رسیدن به اهداف خود را با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید.

اخبار جدید را مدنظر بگیرید

به کلیه اخبارهای داخلی و خارجی گوش بدهید و آنچه را که به تجارت شما ربط دارد جدا کنید. از آن به عنوان موضوعی برای ارائه مطلب به مشتریانتان استفاده کنید. از این روش می‌توانید برای معرفی محصولات جدید خود یا روش‌های ترویجی و ترغیبی محصولات و خدمات خود استفاده کنید.

تفکر فصلی داشته باشید

موضوعات فصلی برای ارائه ایمیل تبلیغاتی بسیار مناسب می‌باشند. به فصل توجه کنید و اگر محصول شما مر بوط به فصل خاصی می‌شود از همان برای ترغیب و تبلیغ استفاده کنید.

با مشتریان خود صحبت کنید

سوالی که در ذهن مخاطبانتان وجود دارد را پیدا کنید با نیروهای فروش خود صحبت کنید و ایده و نظر مشتریانتان را نسبت به محصولات و خدماتتان دریابید. از همان موضوعات برای ارسال ایمیل تبلیغاتی و موضوعی برای ایجاد ارتباط با آنها استفاده کنید . حتی می‌توانید یک تحقیق در زمینه تفکرات مشتریان نسبت به برند خود انجام داده و نتیجه آن را در قالب ایمیل ارسال نمایید.

بیشتر بخوانید: تبلیغات اینترنتی را بهتر بشناسیم

ایمیل مارکتینگبازاریابی محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *